Assignments for the Year 2019-20

Class 3A - Region R3 - District D11
School City
Bloomingdale Valrico
Braden River Bradenton
Durant Plant City
East Bay Gibsonton
Lakewood Ranch Bradenton
Lennard Ruskin
Manatee Bradenton
Newsome Lithia
Riverview (Riverview) Riverview
Class 3A - Region R3 - District D12
School City
Dunbar Fort Myers
East Lee County Lehigh Acres
Gulf Coast Naples
Lehigh Lehigh Acres
North Port North Port
Palmetto Ridge Naples
Riverdale Fort Myers
Riverview (Sarasota) Sarasota
Sarasota Sarasota
Venice Venice
Class 3A - Region R4 - District D13
School City
Atlantic (Delray Beach) Delray Beach
Boca Raton Boca Raton
Olympic Heights Boca Raton
Park Vista Lake Worth
Spanish River Boca Raton
West Boca Raton Boca Raton
Class 3A - Region R4 - District D14
School City
Coral Glades Coral Springs
Coral Springs Coral Springs
Deerfield Beach Deerfield Beach
Douglas Parkland
Monarch Coconut Creek
Plantation Plantation
South Plantation Plantation
St. Thomas Aquinas Fort Lauderdale
Western Davie
Class 3A - Region R4 - District D15
School City
American Hialeah
Cooper City Cooper City
Cypress Bay Weston
Dr. Krop Miami
Flanagan Pembroke Pines
Hialeah Gardens Hialeah Gardens
Nova Davie
South Broward Hollywood
Class 3A - Region R4 - District D16
School City
Braddock Miami
Coral Gables Coral Gables
Coral Reef Miami
Doral Doral
Ferguson Miami
Lourdes Miami
Miami Beach Miami Beach
Miami Coral Park Miami
Miami Palmetto Miami
Reagan Doral
Southwest Miami Miami
Class 2A - Region R1 - District D1
School City
Choctawhatchee Fort Walton Beach
Escambia Pensacola
Fort Walton Beach Fort Walton Beach
Gulf Breeze Gulf Breeze
Milton Milton
Pace Pace
Pensacola Pensacola
Pine Forest Pensacola
Washington (Pensacola) Pensacola
West Florida Pensacola
Class 2A - Region R1 - District D2
School City
Arnold Panama City Beach
Bay Panama City
Columbia Lake City
Godby Tallahassee
Mosley Lynn Haven
Rickards Tallahassee
Rutherford Panama City
Suwannee Live Oak
Wakulla Crawfordville
Class 2A - Region R1 - District D3
School City
Clay Green Cove Springs
Gainesville Gainesville
Matanzas Palm Coast
Menendez St. Augustine
Middleburg Middleburg
Orange Park Orange Park
Palatka Palatka
Ridgeview Orange Park
Santa Fe Alachua
Class 2A - Region R1 - District D4
School City
Bishop Kenny Jacksonville
Paxon Jacksonville
Ponte Vedra Ponte Vedra
Raines Jacksonville
Robert E. Lee Jacksonville
St. Augustine St. Augustine
Stanton Jacksonville
Terry Parker Jacksonville
West Nassau Callahan
Yulee Yulee
PREV 1 2 3 4 5 NEXT