Assignments for the Year 2019-20

Class 4A - Region R1 - District D1
School City
Atlantic Coast Jacksonville
Bartram Trail St. Johns
Buchholz Gainesville
Creekside St. Johns
Mandarin Jacksonville
Navarre Navarre
Nease Ponte Vedra
Oakleaf Orange Park
Sandalwood Jacksonville
West Port Ocala
Class 4A - Region R1 - District D2
School City
Apopka Apopka
DeLand DeLand
Flagler Palm Coast Palm Coast
Lake Brantley Altamonte Springs
Lake Mary Lake Mary
Lyman Longwood
Seminole (Sanford) Sanford
Spruce Creek Port Orange
University (Orange City) Orange City
Class 4A - Region R1 - District D3
School City
Boone Orlando
Colonial Orlando
Evans Orlando
Hagerty Oviedo
Lake Howell Winter Park
Oviedo Oviedo
Timber Creek Orlando
University (Orlando) Orlando
Winter Park Winter Park
Class 4A - Region R2 - District D4
School City
Bartow Bartow
Bloomingdale Valrico
Durant Plant City
George Jenkins Lakeland
Haines City Haines City
Newsome Lithia
Plant City Plant City
Ridge Community Haines City
Strawberry Crest Dover
Winter Haven Winter Haven
Class 4A - Region R2 - District D5
School City
Alonso Tampa
East Bay Gibsonton
East Lake Tarpon Springs
George Steinbrenner Lutz
Lennard Ruskin
Palm Harbor University Palm Harbor
Plant Tampa
Riverview (Riverview) Riverview
Sickles Tampa
Wharton Tampa
Class 4A - Region R2 - District D6
School City
Gulf Coast Naples
Lakewood Ranch Bradenton
Lehigh Lehigh Acres
Manatee Bradenton
North Port North Port
Riverdale Fort Myers
Riverview (Sarasota) Sarasota
Venice Venice
Class 4A - Region R3 - District D7
School City
Cypress Creek Orlando
Dr. Phillips Orlando
East Ridge Clermont
Freedom (Orlando) Orlando
Lake Nona Orlando
Oak Ridge Orlando
Ocoee Ocoee
Olympia Orlando
West Orange Winter Garden
Windermere Windermere
Class 4A - Region R3 - District D8
School City
Celebration Celebration
Centennial Port St. Lucie
Dwyer Palm Beach Gardens
Fort Pierce Central Fort Pierce
Osceola (Kissimmee) Kissimmee
Palm Beach Gardens Palm Beach Gardens
Palm Beach Lakes West Palm Beach
Tohopekaliga (Kissimmeee) Kissimmee
Treasure Coast Port St. Lucie
Vero Beach Vero Beach
Class 4A - Region R3 - District D9
School City
Atlantic (Delray Beach) Delray Beach
Forest Hill West Palm Beach
John I. Leonard Greenacres
Jupiter Jupiter
Lake Worth Lake Worth
Palm Beach Central Wellington
Park Vista Lake Worth
Royal Palm Beach Royal Palm Beach
Santaluces Lantana
Wellington Wellington
Class 4A - Region R4 - District D10
School City
Boca Raton Boca Raton
Coral Glades Coral Springs
Coral Springs Coral Springs
Deerfield Beach Deerfield Beach
Douglas Parkland
Monarch Coconut Creek
Piper Sunrise
Spanish River Boca Raton
Taravella Coral Springs
1 2 3 4 5 NEXT