Assignments for the Year 2019-20

Class 3A - Region R1 - District D1
School City
Buchholz Gainesville
Chiles Tallahassee
Crestview Crestview
Leon Tallahassee
Lincoln Tallahassee
Navarre Navarre
Niceville Niceville
Tate Cantonment
Class 3A - Region R1 - District D2
School City
Atlantic Coast Jacksonville
Bartram Trail St. Johns
Creekside St. Johns
First Coast Jacksonville
Fleming Island Orange Park
Fletcher Neptune Beach
Mandarin Jacksonville
Nease Ponte Vedra
Oakleaf Orange Park
Sandalwood Jacksonville
Class 3A - Region R1 - District D3
School City
DeLand DeLand
Flagler Palm Coast Palm Coast
Hagerty Oviedo
Lake Mary Lake Mary
Lyman Longwood
Oviedo Oviedo
Seminole (Sanford) Sanford
Spruce Creek Port Orange
University (Orange City) Orange City
Winter Springs Winter Springs
Class 3A - Region R1 - District D4
School City
Apopka Apopka
Colonial Orlando
Edgewater Orlando
Forest Ocala
Lake Brantley Altamonte Springs
Lake Howell Winter Park
Ocoee Ocoee
University (Orlando) Orlando
Wekiva Apopka
West Port Ocala
Winter Park Winter Park
Class 3A - Region R2 - District D5
School City
Boone Orlando
Celebration Celebration
Dr. Phillips Orlando
East Ridge Clermont
Freedom (Orlando) Orlando
Oak Ridge Orlando
Olympia Orlando
South Lake Groveland
West Orange Winter Garden
Windermere Windermere
Class 3A - Region R2 - District D6
School City
Bartow Bartow
George Jenkins Lakeland
Haines City Haines City
Lakeland Lakeland
Liberty Kissimmee
Osceola (Kissimmee) Kissimmee
Poinciana Kissimmee
Winter Haven Winter Haven
Class 3A - Region R2 - District D7
School City
Cypress Creek Orlando
East River Orlando
Harmony Harmony
Lake Nona Orlando
Melbourne Melbourne
St. Cloud St. Cloud
Timber Creek Orlando
Tohopekaliga (Kissimmeee) Kissimmee
Vero Beach Vero Beach
Viera Viera
Class 3A - Region R2 - District D8
School City
Centennial Port St. Lucie
Dwyer Palm Beach Gardens
Fort Pierce Central Fort Pierce
Jupiter Jupiter
Martin County Stuart
Palm Beach Central Wellington
Palm Beach Gardens Palm Beach Gardens
Royal Palm Beach Royal Palm Beach
Seminole Ridge Loxahatchee
South Fork Stuart
Treasure Coast Port St. Lucie
Wellington Wellington
Class 3A - Region R3 - District D9
School City
Alonso Tampa
East Lake Tarpon Springs
George Steinbrenner Lutz
Mitchell New Port Richey
Palm Harbor University Palm Harbor
Pinellas Park Largo
Sickles Tampa
St. Petersburg St. Petersburg
Sunlake Land O Lakes
Class 3A - Region R3 - District D10
School City
Armwood Seffner
Leto Tampa
Plant Tampa
Plant City Plant City
Strawberry Crest Dover
Wharton Tampa
Wiregrass Ranch Wesley Chapel
1 2 3 4 5 NEXT